Zieliński w szczytowej formie, a jest wciąż krytykowany 

Enrico Fedele, który jest byłym agentem braci Cannavaro, zaatakował Piotra Zielińskiego. Zdaniem Włocha pomocnik reprezentacji Polski nie wykazuje cech przywódczych, które powinien mieć lider Napoli. 

Dobra passa Napoli 

Napoli w 11 kolejkach obecnego sezonu Serie A zdobyło aż 31 punktów. Drużyna Luciano Spallettiego zachwycała, pokonując kolejnych rywali. Napoli, które w tym etapie straciło punkty jedynie w Rzymie w meczu z AS Roma (0:0), niemal w jednej chwili stało się zdecydowanym faworytem do wymarzonego mistrzostwa Włoch. 

Wymarzonego, ponieważ klub jedynie dwukrotnie miał okazję świętować ten tytuł. Pierwszy raz zwycięstwo miało miejsce w 1987 roku, a drugi w 1990. Mimo idealnego początku mistrzostwo kraju w tym sezonie nie jest pewne. W dodatku Napoli nie jest już uznawane za faworyta do tytułu.  

Krytyka Piotra Zielińskiego 

Obecnie Napoli nie ma kogoś takiego jak Giuseppe Bruscolotti, który reprezentował klub przez lata. Zawodnik ten był kapitanem, który wiedział, jak radzić sobie z presją, co doprowadziło klub do pierwszego w historii mistrzostwa Włoch. Dziś piłkarze Napoli nie radzą sobie w niesprzyjających okolicznościach. To ta sama grupa zawodników, która dwukrotnie nie potrafiła zakwalifikować się do Ligi Mistrzów-stwierdził Enrico Fedele, będący byłym agentem braci Cannavaro. 

Dodał również, iż lider drużyny, jakim jest Piotr Zieliński według mediów — ma głębokie serce. Nie wykazuje takich cech, jak choćby pozytywna złość, która pobudziłaby resztę zespołu. Polak nie wykazuje cech lidera i trudno oczekiwać, by to się zmieniło.