SSC Napoli – Salernitana

SSC Napoli – Salernitana: mecz 23. kolejki Serie A

SSC Napoli – Salernitana jest jednym z kilku niedzielnych spotkań 23. kolejki Serie A. Podopieczni Luciano Spallettiego są niepodważalnym faworytem tego spotkania. Choć obecny sezon ligi włoskiej już nie takie niespodziewane obroty sytuacji widział. Mecz będzie dostępny online oraz w telewizji. 

SSC Napoli vs Salernitana – jak kreuje się sytuacja obu drużyn? 

SSC Napoli zmierzy się z beniaminkiem ligi włoskiej, pragnąc odnieść drugą z rzędu wygrana. Azzurri ostatnio zwyciężyli z Bologną (2:0). Ogólnie team Luciano Spallettiego w czterech ostatnich spotkaniach przegrali jedynie raz, notując jeden remis i dwie wygrane. 

Salernitana ma natomiast za sobą dotkliwą porażkę z Lazio. W dodatku ligowy outsider wrócił na ścieżkę porażek po zwycięstwie z Hellas Werona (2:1). Salernitana ogólnie w ośmiu ostatnich meczach przegrała aż siedem razy.  

Gdzie można obejrzeć spotkanie SSC Napoli – Salernitana? 

Spotkanie Napoli – Salernitana będzie można obejrzeć oczywiście w telewizji linearnej. Transmisja potyczki na studio Diego Armando Maradona będzie dostępna na kanale Eleven Sports 1 o godzinie 15:00. Komentatorami tego starcia będą Filip Kapica i Mateusz Święcicki. 

Mecz będzie można również zobaczyć na stronie internetowej bukmachera STS bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat. Niemniej w tym przypadku konieczne jest zarejestrowanie się na stronie katowickiego bukmachera. Co więcej, warunkiem niezbędnym jest posiadanie co najmniej jednego kuponu rozegranego w ciągu ostatnich 24 godzin. 

Trzecim sposobem na obejrzenie tego boju jest telewizja tradycyjna oraz transmisja stream online. Starcie 23. kolejki Serie A można zobaczyć na stronie internetowej ElevenSports.pl oraz na platformie Polsat Box Go. Druga opcja jest dostępna z poziomu aplikacji mobilnych i przeglądarki internetowej. 

One thought on “SSC Napoli – Salernitana: mecz 23. kolejki Serie A

  1. Myślę, że to będzie łatwo zwycięstwo dla drużyny Napoli. Gramy u siebie, ponadto w ostatnim meczu odnieśliśmy wygraną.

Comments are closed.