Chelsea jest bliska wypożyczenia Tiemoue Bakayoko

Według reportera Fabrizio Romano, Chelsea jest bliska zawarcia umowy z AC Milan, która pozwoli Tiemoue Bakayoko opuścić klub i dołączyć do włoskiej drużyny na wypożyczenie z opcją wykupu.
Przyszłość Bakayoko na Stamford Bridge była głównym tematem rozmów tego lata po tym, jak spędził ostatni sezon na wypożyczeniu do drużyny Serie A Napoli.

Rzeczywiście, francuski pomocnik spędził ostatnie trzy sezony na wypożyczeniu, najpierw w AC Milan, potem w AS Monaco, a ostatnio w Napoli. Bakayoko zagrał tylko 29 występów w Premier League dla Chelsea, odkąd podpisał kontrakt z The Blues z AS Monaco w lipcu 2017 roku.

Według włoskiego reportera Romano, Chelsea FC prowadzi obecnie zaawansowane rozmowy na temat przeniesienia Bakayoko na wypożyczenie do AC Milan przed zamknięciem letniego okna transferowego pod koniec miesiąca.
Publikując na swoim koncie na Twitterze Romano napisał: „AC Milan jest bliski sfinalizowania umowy Tiemoue Bakayoko z Chelsea. Rozmowy postępują – wypożyczenie z opcją kupna.

„Chelsea pozwoli Bakayoko odejść, ostateczne szczegóły zostaną uzgodnione w ciągu najbliższych godzin/dni”.

Chelsea FC jest obecnie na szczycie tabeli Premier League po wygranym 2:0 meczu z Arsenalem, po wygranym 3:0 meczu z Crystal Palace w otwierającym meczu.

Żródło: www.thesportreview.com, bleacherreport.com