Napoli przygotowuje się na wypożyczenie Ounasa do Marsylii

Nie da się ukryć, że na początku Napoli odrzucało pomysł wypożyczenia Adama Ounasa do Olympique. Teraz jest gotowe na taki ruch, a w grę wchodzi nawet opcja definitywnego transferu.
Do sprzedaży miało dojść tego lata, zwłaszcza że jego kontrakt obowiązuje tylko do czerwca 2022 roku. Jednak propozycje ze strony MLS i Serie B  zostały odrzucone, gdyż zawodnik włoskiego klubu jest zdecydowany na przenosiny do Francji i Olympique Marsylia.

Według Sky Sport Italia i Footmercato, Napoli przyznało, że najlepszym rozwiązaniem jest przedłużenie jego kontraktu oraz wysłanie go na wypożyczenie z możliwością kupna pod koniec sezonu. Torino również próbowało dojść do 24-latka, ale po okresach wypożyczenia w Cagliari i Crotone, Ounas chciał dostać się do większego klubu. Rozwój w klubie to dla niego jednak priorytet. W Napoli nie dostanie tylu minut ile oczekuje, w związku z tym najlepszym dla niego wyborem jest udać się na kolejne wypożyczenie. Po Cagliari i Crotone, Marsylia jest zdecydowanie trudniejszym krokiem dla reprezentanta Algierii.
Ounas po dołączeniu do Crotone w styczniu 2021 roku strzelił cztery gole i cztery asysty w 15 meczach Serie A.

Źródło: football-italia.net