SSC Napoli gotowe kupić Nuno Tavaresa

Nuno Tavares jest uznawany za jeden z priorytetów transferowych Lazio. „Albicelestes” od kilku dni mają negocjować z Benficą w sprawie wykupienia obrońcy z lizbońskiego klubu. Lazio po przejęciu przez Mauricio Sarriego zamierza odmłodzić zespół, a zwłaszcza linię obrony. Znaczna część obrońców rzymskiego klubu to zawodnicy po trzydziestce.

Jednak Sarri i działacze Lazio muszą działać szybciej. Jeżeli chcą Tavaresa u siebie muszą wykazać nieco więcej determinacji niż do tej pory. Być może będą musieli dorzucić coś ekstra, by przekonać zawodnika do przenosin do stolicy Rzymu. Dlaczego? Ponieważ Nuno Tavares znalazł się na oku innego włoskiego klubu. Oczywiście chodzi tu o Napoli. Zespół spod Wezuwiusza szuka wzmocnień, by powrócić do europejskich pucharów po zeszłosezonowym fiasku. Klub Aurelio De Laurentisa złożył już podobno ofertę za 21-letniego obrońcę.

Według włoskich mediów, klub z Neapolu jest gotowy zapłacić za młodego obrońcę dwanaście milionów euro. Oferta jest na stole Benfici. Teraz piłka jest po stronie Lazio. Jak odpowiedzą na ofertę Napoli? Czy są w stanie zapłacić więcej Benfice, by zapewnić sobie przejście Tavaresa do siebie?

Nuno Tavares, jak do tej pory, wystąpił w czterdziestu jeden spotkaniach w barwach Benfici.

źródło: thelaziali.com