Osimhen z bramką w meczu towarzyskim

Victor Osimhen zdobywa bramkę w meczu kontrolnym przeciwko Pro Vercelii i daje zwycięstwo podopiecznym Luciano Spallettiego. Włoski klub wchodzi w decydującą fazę przygotowań do nowego sezonu Serie A. Klub z południa Włoch ma nadzieję, że nadchodzący sezon będzie znacznie lepszy od poprzedniego i uda im się zakwalifikować do Ligi Mistrzów.

Jednak sam sparing rozpoczął się dla włoskiej ekipy źle. Luciano Spalletti musiał obserwować jak Diego Demme znoszony jest z boiska na noszach. Wstępna diagnoza mówi o naciągnięciu więzadeł krzyżowych. Jednak sztab medyczny Napoli musi zrobić jeszcze kilka dodatkowych badań zanim poda dokładną diagnozę.

Zespół z Serie C – Pro Vercelli – postawiło trudne warunki ekipie z Neapolu. Zobaczyliśmy tylko jedną bramkę. Zdobył ja właśnie Osimhen po stałym fragmencie gry. Z rzutu rożnego dośrodkował popularny Mario Rui, a Osimhen głową skierował piłkę do siatki rywala. Napoli z każdym treningiem pod okiem Spallettiego wygląda coraz lepiej i kto wie czy nie okażą się być czarnym koniem nadchodzącego sezonu Serie A.

źródło: football-italia.net