Kalidou Koulibaly ponownie na celowniku PSG i United?

Kontuzja Sergio Ramosa może sprawić, że Paris Saint-Germain wznowi zainteresowanie Kalidou Koulibaly, ponieważ Napoli wysłało wyraźny sygnał, że nie ma w klubie zawodnika, którego nie da się sprzedać. W związku z tą informacją europejskie media „oszalały” i zaczęły rozpisywać się na temat transferów niemal każdego zawodnika występującego w Napoli.

Ramos przybył jako wolny agent z Realu Madryt, ale kontuzja zahamowała jego wejście do zespołu przynajmniej na miesiąc. Mówi się również o tym, że kontuzja może przeciągnąć się nawet do dwóch miesięcy.

Mając to na uwadze, pojawiły się sugestie z La Gazzetta dello Sport, że Paris Saint-Germain ponowi propozycje transferu Kalidou Koulibaly’ego.

Partenopei nie dokonali w tym okienku transferowym żadnego transferu, zarówno do klubu, jak i z klubu, ale prezydent Aurelio De Laurentiis i trener Luciano Spalletti otwarcie oświadczyli, że wszyscy są dostępni za odpowiednią cenę.

W związku z tym może się okazać, że tuz przed rozpoczęciem sezonu Napoli sprzeda Koulibaly’ego. Środkowy obrońca z Senegalu jest wyceniany na 50 milionów euro, ale mówi się o tym, że oferta w wysokości 35 milionów euro powinna załatwić sprawę. Manchester United po raz kolejny wykazał zainteresowanie międzynarodowym środkowym obrońcą Senegalu, oferując 30 mln euro.

Oprócz Senegalczyka coraz więcej poświęca się tematowi odejścia Lorenzo Insigne. Reprezentant Włoch może odejść z Napoli już za 20 milionów euro. Jego kontrakt dobiegnie końca w przyszłym roku, w związku z czym Napoli nie może oczekiwać za niego wielkich pieniędzy.

źródło: football-italia.com