Gennaro Gattuso stoi przed podjęciem trudnej decyzji

Wszystko wskazuje na to, że Gennaro Gattuso opuści Napoli. Wciąż jednak nie znamy odpowiedzi jaki klub poprowadzi w przyszłym sezonie. Pomimo dobrych wyników osiąganych z zespołem popularny Rino pokłócił się z Aurelio De Laurentisem. To oznaczać może tylko jedno: szkoleniowiec odejdzie.

Gattuso będzie musiał podjąć decyzję co dalej. Sporo mówi się o zainteresowaniu ze strony Fiorentiny. Były pomocnik Milanu wygląda jednak na bardziej zainteresowanego objęciem Lazio. Simone Inzaghi nie do końca spełnia oczekiwania włodarzy rzymskiego klubu i sporo wskazuje na to, że odejdzie.

Informację na temat zainteresowania ze strony Lazio podał Gianluca Di Marzio – jeden z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy we Włoszech. „Biancocelesti” mają być pod wrażeniem odnoszonych wyników przez Gattuso w Neapolu. Napoli wciąż stoi przed szansą awansowania do Ligi Mistrzów w kolejnym sezonie.

Na jaki klub zdecyduje się Rino? Tego jeszcze nie wiemy w 100 %, ale z dużą dozą pewności możemy założyć, że zostanie w Serie A.

źródło: cultofcalcio.com